Witamy w EnersolarŻyj wygodniej i taniej. Dzisiejsze rozwiązania grzewcze pozwalają na pełne zautomatyzowanie procesu ogrzewania budynków. Bezobsługowo, bezpyłowo i znacznie taniej niż ogrzewanie konwencjonalne.
 

Zainwestuj w naturę! Bądź ekologiczny, dbaj o środowisko i oszczędzaj swoje pieniądze

Podstawą działalności firmy ENERSOLAR jest takie dobieranie usług oraz instalacji, aby zmniejszać koszty eksploatacyjne i poprawiać jakość i komfort użytkowania wszelkiego rodzaju obiektów. Zwiększanie korzyści i zmniejszanie kosztów, to nasze podstawowe założenie.

My nie sprzedajemy, my słuchamy, analizujemy i doradzamy. Maksymalna efektywność, to nasz cel, a wsłuchiwanie się w Państwa potrzeby, to droga do jego osiągnięcia.

Instalacje Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i montażem, a także doradztwem oraz weryfikacją jakości. Działamy na terenie całego kraju, a z naszych usług montażowych korzysta wiele firm sprzedających fotowoltaikę.
 
 

Ogrzewanie podczerwienią

Stosunkowo świeży i mało znany produkt w Polsce, chociaż na świecie z powodzeniem stosowany od wielu lat. Ogrzewanie podczerwienią, wbrew pozorom, może okazać się najtańszą formą ogrzewania, szczególnie w nowo budowanych domach, lub budynkach wymagających gruntownego remontu systemu grzewczego. Grubość folii grzewczej jest mniejsza niż 1 mm, co pozwala w zasadzie na dowolne jej stosowanie.

Pompy i Bufory Ciepła

Dobrze przemyślane i dobrane instalacje pomp ciepła oraz systemów buforowych wykorzystujących różne źródła zasilania, to obecnie jedne z najtańszych w eksploatacji rozwiązań wykorzystywanych do ogrzewania oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W powiązaniu z instalacją fotowoltaiczną, koszty eksploatacyjne mogą być w zasadzie zerowe. Naturalnym jest zatem, iż w naszej ofercie nie może ich zabraknąć.
 

Jak działamy?

Poznajemy Państwa potrzeby

Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie. W tym celu staramy się szczegółowo poznać potrzeby oraz wyobrażenia naszych Klientów o celach jakie zamierzają osiągnąć decydując się na inwestycję.

Przedstawiamy ofertę

Ofertę zawsze wykonujemy pod określone założenia, jeżeli jest taka potrzeba przedkładamy kilka wariantów rozwiązań. Bardzo ważne jest dla nas Państwa zaufanie, ponieważ czasami najlepsze rozwiązania, nie zgadzają się z wyobrażeniem o nich. Wtedy zaufanie do nas i naszego doświadczenia jest kluczowe, tym bardziej, że to Państwo podejmują ostateczną decyzję.

Razem z Państwem ustalamy warunki współpracy i podpisujemy umowę

Wiemy jak wyglądają umowy wykonania usług na Polskim rynku. Tym bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby interesy obu stron były należycie zabezpieczone, jest to podstawa satysfakcjonującej współpracy. Z tego też powodu, dbamy o to, aby zawierana umowa była obustronnie korzystna, a gwarancja uczciwa i bez żadnych "kruczków".

Realizujemy zlecenie

Dbamy o to, aby realizacje wykonywać na osprzęcie, który dostępny jest na stanach magazynowych. Dzięki takiej polityce, sprzęt dociera do Państwa maksymalnie 2 do 3 dni po podpisaniu umowy, a realizacja usług następuje w większości przypadków do tygodnia czasu.


Oferta grupowa

Oferta grupowa skierowana jest do osób, które nie chcą przechodzić całej procedury związanej z procesem pozyskiwania dofinansowań, a mimo wszystko chciałyby uzyskać niższą cenę.

Szukając możliwości, opracowaliśmy system zamówień grupowych, dzięki którym, oferta zakupu zestawów fotowoltaicznych jest nawet lepsza niż przy korzystaniu z wielu dostępnych na rynku dofinansowań. Instalacje w zależności od ilości zamówień zamawiane i realizowane są w ciągu kwartału od 1 do 5 razy. Taki system sprawia, że często, cały proces trwa krócej niż przy programach dofinansowań.

W cenie montaż i zgłoszenie do ZE, cena zawiera VAT - 8%

Skontaktuj się z nami!

+48 786 224 409

Kontakt

Chcesz o coś zapytać, zadzwoń lub napisz do nas.

Rozpłucie Drugie
21-075 Ludwin
NIP: 7132585900


serwis/ pytania techniczne: +48 791 039 300

sprzedaż: + 48 786 224 409

e-mail: biuro@enersolar.pl