Witamy na naszej stronie


Jesteśmy organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu ochrony wzroku reprezentującą ich interesy zawodowe. Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych optyków, poprzez organizowanie kursów dokształcających gwarantujących wysoką jakość oferowanych usług. Realizacji wyznaczonych celów służą prowadzone już ponad 10-ciu lat kursy refrakcji, komunikacji z klientem, bhp, pomocy dla osób słabowidzących oraz biznesowe. Organizujemy wyjścia do teatru, wycieczki oraz imprezy okolicznościowe -świąteczne spotkanie cechowe, jubileusze czy wyjazdy na Kongresy i Targi Optyczne. Cech Optyków w Warszawie działa od 1995 r. i jest członkiem Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej.

Nasze aktualności

 

Co wyróżnia
Cech Optyków w WarszawieŚw. Hieronim - nasz patron

Hieronim, kapłan, doktor Kościoła. Urodził się około 340 roku w bogatej chrześcijańskiej rodzinie, w Strydonie (dzisiejsza Istria).

Studiował w Rzymie. Tam przyjął chrzest z rąk papieża Liberiusza. Po skończeniu studiów udał się do ówczesnej stolicy cesarstwa - Trewiru, gdzie na życzenie rodziny podjął karierę urzędniczą. W kilka lat później w Akwilei został duchownym. Saint JeromeStamtąd udał się do Syrii, gdzie na Pustyni Chalcydyckiej prowadził życie pustelnicze, studiując Pismo Święte i języki wschodnie. Wyczerpany postami znalazł się w obliczu śmierci. W Antiochii przyjął święcenia kapłańskie (377). W pięć lat później udał się na synod do Rzymu, gdzie skupił wokół siebie elitę intelektualną i religijną. W latach 382-384 był sekretarzem i doradcą papieża Damazego. Po jego śmierci, w 385 roku przez Egipt, Palestynę, wielkie klasztory Wschodu, skierował się do Betlejem, w którym mieszkał do śmierci.

  • Tom Johnson
    Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed.
  • Brandon Ross
    Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

Nasi Partnerzy